Serbest Köşe

Altın Kelebek 2021’in Ardından

08/12/2021

Merhabalar,

Önceki yazılarım da Eurovision 2021 sürecini ele aldığım bir içerik vardı. Ülkemiz çerçevesinde de şahsen takip etmekten keyif aldığım ödül törenlerinden biri Altın Kelebek ödülleridir. Bu yıl da birbirinden güçlü adayların yer aldığı ödül töreninde adaylar 5 Aralık günü sahiplerini buldu. Ben de birkaç kategoriyi kendi yorumlarımla değerlendirmek istiyorum. 🙂

Yıldızı Parlayanlar: Bu yıl Yıldızı Parlayanları; Ahsen Eroğlu, Cemre Baysel ve Melis Sezen kazandı. Ben bu alanda özellikle Ahsen Eroğlu’na çok sevindim ve kesinlikle bu yıl yıldızı parlayan bir isim oldu. Menajerimi Ara inanılmaz güzel bir yapımdı, farklıydı. Yüzümü gülümseten bir oyuncu.

En İyi Kadın Oyuncu: Ödülün kime verileceğini sorsalar bu yıl iki kişiye birden versek olmaz mı diyeceğim bir kategoriydi ve tam üstüne bastım diyebilirim. 🙂 Ezgi Mola ve Merve Dizdar bu ödülün tartışmasız bu yıl hak eden iki ismiydi ve çok sevindim.

En İyi Dizi: Benim bu kategoride favorim Yasak Elma dizisiydi ama Camdaki Kız dizisinin almasına da sevindim özellikle Nur Sürer’e bayılıyorum.

En İyi Kadın Sunucu: Bence bu kategoride tartışmasız Müge Anlı aday oluyorsa direkt verilmesi gerekir. Samimi, dürüst bir sunuculuğa sahip olduğunu düşünüyorum.

En İyi Erkek Şarkıcı: Edis’in kazanmasına şaşırmadım çok başarılı bir isim. Benim gönlümde yatan kişi Can Bonomo idi. 🙂

Evet değerlendirme de bulunmak istediğim bir kaç kategori bunlardı elbette bütün kategorileri yakından takip edip kazanan isimleri inceledim güzel bir ödül gecesi oldu. Tüm liste için adaylar dahil Vikipedi linkini buraya ekliyorum: 47 Altın Kelebek Ödülleri

Geceden bir kaç video:

You Might Also Like

No Comments

Bir Cevap Yazın