Film

[Öneri] Garabet (Das Schaurige Haus)

16/07/2021

Merhabalar, film önerilerim de Garabet önerisi ile karşınızdayım. Korku filmlerini oldum olası hiç sevemedim hem içerik bakımından odaklanmaktan daha çok sürekli bir tedirgin havada bırakmasından dolayı hem de tarzıma hitap eden türden olmamalarından dolayı diyebilirim fakat zaman zaman yeğenlerimin korku filmi müptelaları olmalarından ötürü izlemek zorunda kaldığım da doğrudur. 🙂 Fakat korkunun biraz daha tolere edilebilir düzeyde olduğu, gizemin ve maceranın daha etkin rol de olduğu bir filme denk gelirsem işte o zaman eşsiz bir keyif oluyor.

Garabet filmi de bu açıklamaya tam uyan bir film. Şehirden uzaklaşarak köy hayatına doğru yol alan anne ve iki oğlu yeni bir hayata merhaba demek için beyaz bir sayfa aralıyorlar. Gittikleri yerleşke sessiz, sakin ve çok fazla insanın olmadığı bir yer olsa da taşındıkları evin o kadar da masum bir geçmişi yok. Hendrik isminde ki başrol oyuncumuz evin gizemini çözme konusunda kararlı filmi izlediğinizde de bu gizemi çözmek dışında başka bir seçeneğinin olmadığını da görüceksiniz.

Filmin tanıtımını aşağıya ekliyorum, umarım beğenirsiniz. Ben izlerken gerçekten çok çok keyif aldım anlık korku aksiyonları olduğu için tadında bir korku zevki veriyor. Keyifli izlemeler. 🙂

You Might Also Like

No Comments

Bir Cevap Yazın